Biz kimiz?

Dünyada son zamanlarda klasik sigara ve tütün ürünlerinin sağlığa olan zararları konusunda yapılan araştırmalar ve bu araştırmalar sonucunda gerçekleştirilen kısıtlamalar, hem bu ürünlere karşı olan talebi azalttı, hem de elektronik sigara ve benzeri araçların kullanımını arttırdı.

Özellikle Türkiye’de sigara üzerinden alınan vergilerin paket fiyatlarını ciddi etkilemesi sonucunda kullanıcılar, hem kişiye özel tatların daha rahat yakalanabildiği, hem daha ucuz ve uzun kullanılabilirliği olan elektronik sigaralara yöneldi.

Dolayısıyla biz de, birer elektronik sigara fanatiği olarak,Türkiye’de elektronik sigara kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda, dünyanın en güvenilir, modern, beğenilen likit ve elektronik sigara markalarını Türkiye’deki kullanıcılara ulaştırmayı kendimize hedef edindik.

Bizim de birer elektronik sigara fanatiği olmamızın getirdiği tutku, Dubai ve Amman‘da edindiğimiz tecrübelerle, kullanıcılarımızın neye ihtiyaç duyduğunu çözümleyip, yedek parça, likit ya da pod teminini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyeti, bizim yaptığımız işin en önemli parçasıdır, çünkü elektronik sigara söz konusu olduğunda müşteri ile satıcı arasında bir güven ilişkisi oluşmalıdır. Dolayısıyla satışlarımızı yaptığımız internet sitemizde her şey, size harika bir elektronik sigara deneyimi sunmakla ilgilidir.

Her elektronik sigara cihazının ihtiyaç duyduğu bakım ve servis hizmetiyle birlikte piyasada mevcut olan en iyi ürünleri ve yedek parçaları size Türkiye’ye uygun ücretlerle sunuyoruz!

Aşağıda,Vape Monkey olarak hizmet verdiğimiz diğer ülkeler olan Umman ve Dubai sitelerimiz ile, yine Türkiye’de hizmet veren İngilizce olan web sitemizin linkini bulabilirsiniz. Sitelerin içerikleri aynı olmakla beraber, fiyatlar bölgesel şartlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

VAPE ISTANBUL

A. F.
CEO / Kurucu

Kurucu Ortak

S. M.
CEO / Kurucu

Kurucu Ortak

ürün kategorİLERİMİZ