Söz konusu elektronik sigara gibi Türkiye’de henüz yeni bir konsept olduğunda, müşteri ve satıcı arasında bir güven bağının oluşması gerektiğini biliyoruz.

Özellikle de elektronik sigara gibi doğrudan insan sağlığını etkileyecek bir ürün için, hem güvenlik, hem kalite, hem de teslimatta hiç bir sorun yaşanmaması gerektiğini de biliyoruz.
Bu bilinç doğrultusunda hareket ederek, Türkiye şartlarında olabilecek en güvenli yöntemin, özel kurye kullanımı olduğuna karar verdik. İstanbul ve İstanbul dışındaki bölgeler olmak üzere, teslimat sistemimizi ikiye ayırdık.

İSTANBUL

Vape Monkey ‘de teslimat, motorlu kuryeler aracılığıyla haftanın 7 günü,11:00 ile 22:00 saatleri arasında gerçekleştiriyoruz.

Delivery will be made within 2-3 days through our courier service.

Order over 3000 TLR for free delivery.

300₺ altıdanki alışverişlerinizde, 30₺ teslimat ücreti ile birlikte, siparişlerinizi gün içerisinde teslim ediyoruz.

500₺ altındaki siparişlerinizde, dilerseniz 60₺ ek ücret ödeyerek, ekspres teslimat ile 3 saat içerisinde ürününüz temin edebilirsiniz. Bu ücretin içerisine, 30₺’lik standart teslimat ücreti dahildir (Express teslimat sadece 18:00’dan öncesi için geçerlidir)

dİĞER BÖLGELER

İstanbul dışındaki il ve ilçelere, teslimatlarımız 6 gün yapılabilmektedir. Cuma günleri teslimat yapılamamaktadır

500₺ ve üzerinde yaptığınız her alışverişte, herhangi bir ücret talep etmeden, teslimatı ertesi gün içerisinde gerçekleştiriyoruz.

500₺ altında vermiş olduğunuz siparişlerin, 60₺ kargo ücreti vardır.

Eğer siparişinizi Perşembe günü yaparsanız, siparişinizi Cumartesi günü teslim edebiliyoruz. Geri kalan her gün içinse, siparişiniz, sipariş tarihinden bir gün sonraya gerçekleşyior.

Kuryemiz, adresinizi veya lokasyonunuzuWhatsApp veya telefonla arayarak belirliyor ve doğru noktaya ulaştıracağından emin oluyor.

  Diğer bütün sorularınız ve daha detaylı açıklamalar için, lütfen bize mail atmaktan çekinmeyin: info@istanbulelektroniksigara.com.

Ürün kategorİLERİMİZ